Blog

Z kokpitu priamo na zápästie

Každý príbeh úspešnej značky začína silnou myšlienkou a odhodlaním premeniť ju na skutočnosť.

Omega Speedmaster s kremíkovým vláskom

01/27/23

Od hlbinných ponorov až k lunárnym odyseám, dedičstvo spoločnosti OMEGA je preplnené množstvom úspechov. Teraz sa pozrieme na ďalší síce menší no o to viac poteší bežného užívateľa.

Longines Zulu Time: Nečakané veľké prekvapenie

12/22/22 Janko Franko

Tento rok so sebou priniesol mnoho zaujímavých noviniek z hodinárskeho sveta. Hodinárske značky pútali každý mesiac našu pozornosť krásnymi kúskami, lákali nás originálnymi novinkami a my nevedeli kam skôr pozrieť. A že sa bolo na čo pozerať!

Vianočné tipy: pánske hodinky do 1000 €

12/02/22

Ak potrebujete vianočnú inšpiráciu, sme tu pre Vás. Vybrali sme tri top modely z našej aktuálnej kolekcie, ktoré potešia rôzne tipy mužov.

Vianočné tipy: pánske hodinky do 2000 €

12/02/22

Ak potrebujete vianočnú inšpiráciu, sme tu pre Vás. Vybrali sme tri top modely z našej aktuálnej kolekcie, ktoré potešia rôzne tipy mužov.

Vianočné tipy: pánske hodinky do 5000 €

12/02/22

Ak potrebujete vianočnú inšpiráciu, sme tu pre Vás. Vybrali sme tri top modely z našej aktuálnej kolekcie, ktoré potešia rôzne tipy mužov.

V zákulisí Montblanc: Všetko tu má svoj skrytý význam

11/30/22 Adam Kováčik

Je len veľmi málo spoločností, ktoré si cenia vlastnú históriu v takej miere, ako práve firma Montblanc. Nahliadli sme do zákulisia Montblanc Haus v Hamburgu.

Peter Kožár: Dnes viem, že prvé Biatec mali mať trojnásobnú cenu

11/04/22

Slovenský americký sen alebo ako vytvoriť úspešný biznis postavený na kvalitnom základe nám povedal Peter Kožár, zakladateľ hodinárskej značky BIATEC.

Smart hodinky nebudú nikdy luxus

08/10/22

Majiteľ našej spoločnosti Watch de Luxe, pán Gabor Szerb, zodpovedá v rozhovore pre magazín Let's Talk Business aktuálne otázky luxusného hodinárstva.

Longines Ultra-Chron

06/09/22

Longines Ultra-chron nepatria k časomieram, ktoré vás na prvý pohľad ohúria. Nie sú totiž naleštené, vyzývavé, nepodriaďujú sa práve prevládajúcim trendom. Rozhodne ich však vo vitríne plnej hodín neprehliadnete. Sú iné, svojské, samy sebou.

Longines Silver Arrow – pre oči puristu

Nemôžem si pomôcť, ale heritážne kúsky od Longines ma začínajú baviť stále viac a viac. Naposledy mi udrela do očí novinka Silver Arrow - model, ktorého korene siahajú do 50. rokov minulého storočia.

Perpetual Calendar a hodinky, ktoré týmto dielom vynikajú

Vytvoriť mechanické hodinky s kalendárom je nadľudský výkon, dejiny tohto vynálezu pritom siahajú až 260 rokov dozadu. Vrcholom sú IWC Portugieser Perpetual Calendar.

Registrácia do newsletteru


Vaše osobné údaje (t.j. Váš e-mail) budeme (Swiss Watches, s. r. o.) spracovávať iba za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti e-mail marketingu v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani.

Máte otázku? Volajte zadarmo

+421 915 849 940
Pondelok až piatok od 9.00 do 17.00

Prečo u nás nakupovať?

5 partnerských predajní 90% tovaru na sklade Vernostné zľavy Autorizovaný predajca