Podcast o hodinkách a hodinárskom biznise.

#08 SZERB GÁBOR

Szerb Gábor, podnikateľ a milovník dobrého jedla rozpráva o tom, ako sa dostal k hodinkám a aké to kedysi bolo. Taktiež o najväčšej výstave hodín Baselworlde, ktorá reprezentovala dlhodobo hodinársky pokrok a evolúciu. O jej vzniku, raste, ale aj smutnom páde.

#07 FILIP LABANC

Čo všetko stojí za výrobou luxusných pier Montblanc? Môže byť písanie umením? A čo písanie znamená pre Filipa Labanca, zberateľa pier Montblanc? To sa dozviete v našom rozhovore. Diskutovali sme o výrobe, pomerne jednoducho sme vysvetlili základne delenie pier a hrotov a prezreli sme si samotnú Filipovú kolekciu. #toldo

#06 ROMAN ZAVŘEL

S Romanon Zavřelom, zakladateľom magazínu letemsvetemapplem.eu si detailnejšie pozreme "limitku" Jamesa Bonda od Omegy, nevyhneme sa problémom spojeným s kalibrom v hodinkách Breitling SuperOcean a porozprávame sa aj o Hublote či Rolexe, o biznise a autách.

#05 MAROŠ MOLNÁR

S Marošom Molnárom sme sa rozprávali o perách a značke Montblanc. Rovnako tak o návšteve fabriky v Hamburgu. Okrem toho sme sa pozreli aj na hodinky a zistili sme, do čoho by Maroš investoval 100.000 EUR.

#04 LUKÁŠ GREJTÁK

Rozprávali sme sa s naším kolegom Lukášom Grejtákom z predajne Watch de Luxe Eurovea o jeho návšteve manufaktúry Zenith. O jej histórii aj súčasnosti, o tom ako Rolex Zenith zachránil a o mnohom ďaľším.

#03 VLADIMÍR HOLUB

Rozprávali sme sa s Vladimírom Holubom, produktovým špecialistom zo spoločnosti CONAN s.r.o o najnovších hodinkách Garmin Marq Carbon edition. Rozobrali sme prvú aj druhú generáciu modelu Garmin Marq a pozreli sme sa na čerstvú novinku.

#02 MILOŠ JAKUBEC

Vyspovedali sme spoluzakladateľa a dizajnéra slovenskej hodinárskej značky Biatec. V našom rozhovore sa dozviete nie len o začiatkoch, kolekciách, ale aj o plánoch do budúcnosti.

#01 PETR MATĚJEK

Rozhovor s naším obchodným riaditeľom Petrom Matějkom. V rozhovore sa dozviete zákulisné informácie zo sveta distribúcie značky TAG Heuer, ako vzniklo oddelenie vysokej hodinárčiny či mnoho iných zaujímavých vecí.

Máte otázku? Volajte zadarmo

+421 915 849 940
Pondelok až piatok od 9.00 do 17.00