Breitling novinky 2023

Čo chystá Breitling pre tento rok? Nové modely, technológie a ďalšie vychytávky. Pozrite si v našom videu.

Jar so sebou prináša závan nového života, všetko sa preberá, všetko ožíva a výnimkou nie je ani hodinársky sektor. Značky predstavujú nové modely, predbiehajú sa v inováciách, eventoch snažia sa blysnúť v najlepšom svetle. Obzvlášť aktívny je Breitling, ktorý k nám do Bratislavy zavítal minulý týždeň a ohromil nás krásnymi novinkami.

Treba povedať, že od chvíle kedy sa za kormidlo spoločnosti postavil George Kern značka prešla mnohými zmenami, vyvíja sa, oslovuje stále širšie publikum a rastie priam raketovým spôsobom. Popri tom všetkom nezabúda ani na životné prostredie, ktorého ochrana sa stáva čoraz silnejšou prioritou. Ak chcete nakuknúť pod pokličku a dozvedieť sa niečo viac o filozofii spoločnosti Breitling a o novinkách, ktoré pre nás pripravila na rok 2023 pozrite si nasledujúce video.

Ak Vás ponuka Breitling zaujala, pozrite si aktuálne modely tejto značky na našom e-shope:
 

Registrácia do newsletteru


Vaše osobné údaje (t.j. Váš e-mail) budeme (Swiss Watches, s. r. o.) spracovávať iba za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti e-mail marketingu v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani.

Máte otázku? Volajte zadarmo

+421 915 849 940
Pondelok až piatok od 9.00 do 17.00

Prečo u nás nakupovať?

5 partnerských predajní 90% tovaru na sklade Vernostné zľavy Autorizovaný predajca