Cara je späť

Divoká levica s nervami z ocele a srdcom zo zlata je hviezdou novej reklamnej kampane TAG Heuer. Cara Delevingne je späť v tíme ambasádorov TAG Heuer. Ako top modelka a múza svetových umelcov ovládla svet modelingu a kinematografie svojou divokou povahou a neviazaným humorom. Prakticky nepretržite fotí a filmuje v Los Angeles, Paríži, New Yorku alebo v Miláne

Je neustále vo svetle reflektorov a tvorí hollywoodske trháky aj malé súkromné projekty. Nemárni čas. Rada rúca pravidlá hry, poriadok aj spoločenské mýty. A ešte radšej všetko riadi podľa vlastných predstáv a vášní. Táto temperamentná žena sa nebojí ničoho, skúša aj spev a písanie poviedok.
 

Svojím čarom ovláda davy, len na Instagrame má viac ako 41 miliónov followerov. Svoje radosti a starosti tu zdieľa prostredníctvom vtipných aj dojemných príbehov. Cara Delevingne sa neočakávane objavuje na neočakávaných miestach. Zdoláva stále nové výzvy s prirodzenou eleganciou a revom levice. Je zosobnením vytrvalosti a úspechu, a dôkazom toho, že môžete dosiahnuť všetko, čo si zaumienite.
 

Narodila sa v znamení leva. Lev je jej symbolom a inšpiráciou.
 

Cara Delevingne, fotograf David Yarrow, špecialista na fotografie divokých zvierat, a Kevin Richardson, známy zoológ a priateľ neskrotných šeliem, sa vydali na opustené pláne južnej Afriky vytvoriť fotografie pre novú reklamnú kampaň TAG Heuer. Vo voľnej prírode a so živým levom tak vznikla séria surových záberov plných napätia a divokej energie.
 

Registrácia do newsletteru


Vaše osobné údaje (t.j. Váš e-mail) budeme (Swiss Watches, s. r. o.) spracovávať iba za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti e-mail marketingu v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani.

Máte otázku? Volajte zadarmo

+421 915 849 940
Pondelok až piatok od 9.00 do 17.00

Prečo u nás nakupovať?

5 partnerských predajní 90% tovaru na sklade Vernostné zľavy Autorizovaný predajca