MONTBLANC MEISTERSTÜCK AROUND THE WORLD IN 80 DAYS

Kolekcia Meisterstück "Okolo sveta za 80 dní" je inšpirovaná slávnym dobrodružným románom Julesa Verna. Plniace pero Doué Classique so zlateným kovovým uzáverom a telom s gradientovým antracitovým lakom vychádza z druhej etapy cesty a to konkrétne cesty z Bombaja do Jokohamy. 

Hlavní hrdinovia v tejto časti dobrodružstva cestujú na majestátnom slonovi, ktorý je zobrazený v kartuši na čiapke. Čiapka vyrobená z pozláteného kovu má gravírovaný vzor s indickými, čínskymi a japonskými ornamentami, ktoré symbolizujú šťastie. Na klipe je vyobrazené červené karo a na kužeľ je vyrytý vzor inšpirovaný šperkami princeznej Aoudy s kartovými symbolmi, čo predstavuje stávku pána Fogga, že cestu zvládne za 80 dní.

Na vrchnej časti čiapky je vyrazená dĺžka cesty, 25 dní z Bombaja do Jokohamy a 80 dní celkovo. Písací nástroj je zakončený ručne vyrobeným hrotom z 18 karátového zlata zdobeným teplovzdušným balónom s údajmi 20.10. a 14.11: Pán Foggs opúšťa Bombaj 20. októbra o 20:00 a opúšťa Jokohamu 14. novembra o 18:00.

Pozrite si Montblanc Meisterstuck Around the World in 80 Days na našom e-shope:

Registrácia do newsletteru


Vaše osobné údaje (t.j. Váš e-mail) budeme (Swiss Watches, s. r. o.) spracovávať iba za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti e-mail marketingu v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani.

Máte otázku? Volajte zadarmo

+421 915 849 940
Pondelok až piatok od 9.00 do 17.00

Prečo u nás nakupovať?

5 partnerských predajní 90% tovaru na sklade Vernostné zľavy Autorizovaný predajca