Montblanc týždeň

V dňoch 23. až 29. Mája sa konalo v našom butiku Montblanc v Auparku nádherné podujatie venované písaniu s názvom Montlanc Týždeň.

Predstavili sme zároveň novú kolekciu Montblanc Meisterstück 100 výročie. Aby sme nadviazali na kontinuitu tohto modelu, požiadali sme nášho priateľa Filipa Labanca, zberateľa a zakladateľa instagramového účtu follow.my.pen aby u nás vystavil svoju zbierku modelov Meisterstück.

Mali ste tak možnosť na jednom mieste vidieť evolúcu modelu, ktorý zmenil svet písania. K videnu bol napríklad model k 75. výročiu či 90. výročiu vzniku modelu Meisterstuck. Rovnako tak rôzne prevedenia modelov 149 (veľkosť pera).

Mimo iného Filip vystavil svoju zbierku Writers Eiditon, modely ako  Rudyard Kipling, Saint Exupery, Wictor Hugo, Sir Arthur Conan Doyle, Homéra či iné.

Dokonca nás svojou návštevou poctil kaligraf Rudolf Letko, ktorý umenie písania povýšil na najvyššiu úroveň. Mali ste tak možnosť napísať si vlastnú vizitku na krásny papier a sledovať tak umelca pri práci.

Ako sme spomnínali, jednalo sa o týždeň venovaný písaniu, mali ste jedinečnú možnosť vyskúšať si rôzne perá, hroty ich hrúbky či atrametny.

Tešíme sa na Vás pri ďalšiom podujatí!

Pozrite si kompletnú ponuku pier Montblanc Meisterstück na našom eshope:

Registrácia do newsletteru


Vaše osobné údaje (t.j. Váš e-mail) budeme (Swiss Watches, s. r. o.) spracovávať iba za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti e-mail marketingu v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani.

Máte otázku? Volajte zadarmo

+421 915 849 940
Pondelok až piatok od 9.00 do 17.00

Prečo u nás nakupovať?

5 partnerských predajní 90% tovaru na sklade Vernostné zľavy Autorizovaný predajca