Pán času: Alexander Nagy

Rozhovor s majstrom hodinárom o zákulisí hodinárskeho umenia

Poďte sa pozrieť do hodinárskeho servisu s neskutočnou históriou. Navštívte s nami pána hodinára Alexandra Nagya v jeho dielni, kde pracuje od roku 1978.

Ako sa vyvíjal jeho hodinársky biznis od čias sovietskych hodiniek Poljot alebo Pobjeda až do súčasnej Omegy a TAG Heuer? Čo všetko musel zvládnuť, aby sa mohol stať autorizovaným servisom švajčiarskych značiek? Mali sme príležitosť sledovať ho pri práci. Pozrite sa s nami, čo sa deje s hodinkami, ktoré odovzdáte na servisnú opravu. Prezrite si prístroje na skúšky vodotesnosti, mazanie strojčekov i ďalšie špeciálnejšie opravy.

Pán Nagy nie je len odborník, je to majster svojho remesla, ktorý dokáže hodinkám vdýchnuť doslova nový život. Jeho vášeň k hodinám je nákazlivá, a jeho odbornosť nám otvorila oči pre detaily a precíznosť.

Registrácia do newsletteru


Vaše osobné údaje (t.j. Váš e-mail) budeme (Swiss Watches, s. r. o.) spracovávať iba za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti e-mail marketingu v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani.

Máte otázku? Volajte zadarmo

+421 915 849 940
Pondelok až piatok od 9.00 do 17.00

Prečo u nás nakupovať?

5 partnerských predajní 90% tovaru na sklade Vernostné zľavy Autorizovaný predajca