Vianočné tipy: pánske hodinky do 1000 €

12/02/22

Ak potrebujete vianočnú inšpiráciu, sme tu pre Vás. Vybrali sme tri top modely z našej aktuálnej kolekcie, ktoré potešia rôzne tipy mužov.

Certina DS Powermatic predstavuje vrchol ponuky tejto švajčiarskej spoločnosti. Hodinky sú svojim retro dizajnom a automatickým pohonom určené pre skutočného fanúšika hodinárstva. Hlavne takého, ktorý ocení kvalitný mechanický strojček s 80 hodinovou rezervou chodu a podielom ručnej práce.

Pánske športové hodinky Tissot v modernom trendy prevedení. Oceľový náramok a modrá farba ciferníka zaručujú ich univerzálnosť. Svojím vzhľadom a hlavne baterkovým pohonom sú určené pre menej náročného muža, ktorý occení ich presnosť a jednoduchosť používania.

MIDO Ocean Star Tribute, ako názov napovedá vzdáva hold minulosti. Tieto hodinky v sebe snúbia nádherný dizajn podškrtnutý funkčnosťou a nadčasovosťou. Zlaté akcenty pridávajú kúsok noblesy. MIDO Ocean Star Tribute sú hodinky vhodné pre niekoho, kto hľadá vysoko kvalitné spracované hodinky za veľmi prívetivú cenu. No zároveň klade dizajn a funkcionalitu na prvé miesto.

Registrácia do newsletteru


Vaše osobné údaje (t.j. Váš e-mail) budeme (Swiss Watches, s. r. o.) spracovávať iba za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti e-mail marketingu v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani.

Máte otázku? Volajte zadarmo

+421 915 849 940
Pondelok až piatok od 9.00 do 17.00

Prečo u nás nakupovať?

5 partnerských predajní 90% tovaru na sklade Vernostné zľavy Autorizovaný predajca