Vianočné tipy: pánske hodinky do 5000 €

12/02/22

Ak potrebujete vianočnú inšpiráciu, sme tu pre Vás. Vybrali sme tri top modely z našej aktuálnej kolekcie, ktoré potešia rôzne tipy mužov.

Longines Spirit Zulu Time

Pozeráte sa na vlajkovú loď od spoločnosti Longines. Technická vyspelosť v každom smere. Automatický strojček exkluzívne vyvinutý pre Longines obsahuje funkciu druhú svetového času a je certifikovaný na presnosť. Pochváliť sa môže rezervou chodu až 72 hodín. Športovo elegantný dizajn si hlavne získa srdce milovníka bohatej histórie, komplikovaných mechanizmov a pre niekoho kto hľadá spoľahlivého spoločníka na každý deň.

Breitling Superocean Automatic 44

Breitling tento rok predstavil úplne nové poňatie kolekcie Superocean. Ostala robustnosť, vysoká vode odolnosť a vysoká funkcionalita. O pohon sa stará automatický strojček s rezervou chodu takmer 50 hodín a certifikátom presnosti. Hodinky sú vybavené jednosmerne otočnou lunetou, ideálnou pre potápačov. Hodinky oslovia nevšedným ciferníkom s hranatými indexami a dfojfarebným ciferníkom. Hodinky sú ideálne pre športovo založeného človeka ktorý má rád značku Breitling.

TAG HEUER CARRERA

Fanúšikom hodín kolekciu Carrera naozaj predstavovať. Od predstavenia v roku 1963 ostáva naďalej verná svojmu pôvodnému odkazu, a to čistá funkcionalita ktorá, sa odráža v nadčasovom dizajne. Vo vnútri bije osvedčený automatický strojček kaliber 5 s rezervou chodu 45 hodín. Jednoduché a elegantné prvky tohto modelu podtrhnuté zlatými akcentami indexov zladené s čiernym remienkom sú vhodnejšie pre elegantne zameraného chlapa.

Registrácia do newsletteru


Vaše osobné údaje (t.j. Váš e-mail) budeme (Swiss Watches, s. r. o.) spracovávať iba za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti e-mail marketingu v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani.

Máte otázku? Volajte zadarmo

+421 915 849 940
Pondelok až piatok od 9.00 do 17.00

Prečo u nás nakupovať?

5 partnerských predajní 90% tovaru na sklade Vernostné zľavy Autorizovaný predajca