Blog

MONTBLANC MEISTERSTÜCK AROUND THE WORLD IN 80 DAYS

Kolekcia Meisterstück "Okolo sveta za 80 dní" je inšpirovaná slávnym dobrodružným románom Julesa Verna. Plniace pero Doué Classique so zlateným kovovým uzáverom a telom s gradientovým antracitovým lakom vychádza z druhej etapy cesty a to konkrétne cesty z Bombaja do Jokohamy. 

Breitling novinky 2023

Čo chystá Breitling pre tento rok? Nové modely, technológie a ďalšie vychytávky. Pozrite si v našom videu.

Návrat do histórie leteckých hodiniek: Longines Pilot Majetek

S hodinkami Pilot Majetok sa vrátime k pôvodným dizajnom leteckých hodiniek a predstavíme ich širokej verejnosti. Nový model spojuje nádych historických dobrodružstiev statočných letcov s požiadavkami dnešných zákazníkov.

Z kokpitu priamo na zápästie

Každý príbeh úspešnej značky začína silnou myšlienkou a odhodlaním premeniť ju na skutočnosť.

Omega Speedmaster s kremíkovým vláskom

01/27/23

Od hlbinných ponorov až k lunárnym odyseám, dedičstvo spoločnosti OMEGA je preplnené množstvom úspechov. Teraz sa pozrieme na ďalší síce menší no o to viac poteší bežného užívateľa.

Longines Zulu Time: Nečakané veľké prekvapenie

12/22/22 Janko Franko

Tento rok so sebou priniesol mnoho zaujímavých noviniek z hodinárskeho sveta. Hodinárske značky pútali každý mesiac našu pozornosť krásnymi kúskami, lákali nás originálnymi novinkami a my nevedeli kam skôr pozrieť. A že sa bolo na čo pozerať!

Vianočné tipy: pánske hodinky do 1000 €

12/02/22

Ak potrebujete vianočnú inšpiráciu, sme tu pre Vás. Vybrali sme tri top modely z našej aktuálnej kolekcie, ktoré potešia rôzne tipy mužov.

Vianočné tipy: pánske hodinky do 2000 €

12/02/22

Ak potrebujete vianočnú inšpiráciu, sme tu pre Vás. Vybrali sme tri top modely z našej aktuálnej kolekcie, ktoré potešia rôzne tipy mužov.

Vianočné tipy: pánske hodinky do 5000 €

12/02/22

Ak potrebujete vianočnú inšpiráciu, sme tu pre Vás. Vybrali sme tri top modely z našej aktuálnej kolekcie, ktoré potešia rôzne tipy mužov.

V zákulisí Montblanc: Všetko tu má svoj skrytý význam

11/30/22 Adam Kováčik

Je len veľmi málo spoločností, ktoré si cenia vlastnú históriu v takej miere, ako práve firma Montblanc. Nahliadli sme do zákulisia Montblanc Haus v Hamburgu.

Peter Kožár: Dnes viem, že prvé Biatec mali mať trojnásobnú cenu

11/04/22

Slovenský americký sen alebo ako vytvoriť úspešný biznis postavený na kvalitnom základe nám povedal Peter Kožár, zakladateľ hodinárskej značky BIATEC.

Smart hodinky nebudú nikdy luxus

08/10/22

Majiteľ našej spoločnosti Watch de Luxe, pán Gabor Szerb, zodpovedá v rozhovore pre magazín Let's Talk Business aktuálne otázky luxusného hodinárstva.

Registrácia do newsletteru


Vaše osobné údaje (t.j. Váš e-mail) budeme (Swiss Watches, s. r. o.) spracovávať iba za účelom zasielania newsletterov so zaujímavým obsahom z oblasti e-mail marketingu v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej kampani.

Máte otázku? Volajte zadarmo

+421 915 849 940
Pondelok až piatok od 9.00 do 17.00

Prečo u nás nakupovať?

5 partnerských predajní 90% tovaru na sklade Vernostné zľavy Autorizovaný predajca