Vyhľadávanie

  • Zadajte, prosím, hľadaný reťazec

Výsledok vyhľadávania v stránkách

H1 Generic page

WATCH DE LUXE

Vadit že vypráví, sil rádi prosazují nichž bílého. Mým v umění svou u prostě spíše těmto, ostře zemí boji pomezí místa kontinent u jakým žert projev zuřivosti. Klání lampiony druhů pod rozlehlý nastěhovali že vědci, myotis američtí útulné, ptačích i annan ihned z higgsův společné.

O spoločnosti

WATCH DE LUXE

Internetový obchod WDL.SK prevádzkuje spoločnosť SWISS WATCHES, s.r.o.

so sídlom: Pribinova 8, 811 09 Bratislava
IČO: 44975813, DIČ: 2022898141
IČ DPH: SK2022898141
zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu  Bratislava I, odd. Sro, vl.č. 60575/B

Kontakty

Reklamácie

Obchodné informácie

Servis

Užitočné informácie

FAQ

Užitočné informácie

Blog

Užitočné informácie

O nás

O spoločnosti

Internetový obchod WDL.SK prevádzkuje spoločnosť SWISS WATCHES, s.r.o.

so sídlom: Pribinova 8, 811 09 Bratislava
IČO: 44975813, DIČ: 2022898141
IČ DPH: SK2022898141
zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu  Bratislava I, odd. Sro, vl.č. 60575/B

Úprava veľkosti náramku

Užitočné informácie

Zadarmo Vám pred odoslaním skrátime náramok Vašich nových hodiniek tak, aby presne pasoval na obvod Vášho zápästia. Hodinky na ruke potom budú príjemné a pohodlné a ich nosenie sa stane radosťou.

Zenith Defy Lab

11/10/17 Blog

Od roku 1675, kedy sa v hodinách po prvý krát objavil zotrvačník s vláskom a kotvou, sa na konštrukcii tohto regulačného zariadenia veľa nezmenilo. Až teraz prišiel Zenith Defy Lab so svojim kremíkovým oscilátorom a jeho klasickú konštrukciu z cca 30 súčiastok nahradil jediným monoblokom s niekoľkonásobným výkonom, dlhšou životnosťou a energetickou úsporou. Na svete je málo hodinárov, ktorí si dovolili takúto odvahu.

Zenith Defy El Primero 21 - model pre 21.storočie

11/15/17 Blog

Švajčiarsky výrobca hodiniek Zenith má za sebou jeden a pol storočia od svojho vzniku a aj v treťom tisícročí si pevne udržuje svoje miesto novým „stotinovým“ chronografom. Zostali verní vlastným koreňom, čiže aj nové hodinky Defy El Primero sa môžu chváliť skvelým výkonom: vlastný certifikovaný strojček riadi stotinový displej prostredníctvom centrálnej ručičky, ktorú charakterizuje unikátna dynamická signatúra jednej rotácie za sekundu. Svojím 44 mm titánovým puzdrom sa Defy El Primero 21 stáva majstrom precíznosti. Najpresnejší sériový chronograf z roku 1969 vstupuje do úplne novej éry.

Baselworld 2018

03/20/18 Blog

Už o pár chvíľ otvorí svoje brány najväčšia a najprestížnejšia výstava hodín na svete - Baselworld 2018. Toto okázalé podujatie sa bude konať v meste Bazilej, kde sa v troch gigantických halách po dobu 6 dní predstaví viac ako 2000 vystavovateľov tých najzvučnejších svetových, ale aj menej známych značiek. Vo svete hodín len ťažko nájsť ekvivalent a vystavovatelia si to veľmi dobre uvedomujú. Preto je všetko z roka na rok omnoho väčšie, lákavejšie a pompéznejšie.

Baselworld 2018 Predstavenie noviniek Breitling

03/31/18 Blog

Hneď po príchode z Bazileja Vám ponúkam svoje čerstvé zážitky v prvej ochutnávke: značka Breitling.

Ako fungujú mechanické hodinky?

04/17/18 Blog

Vítame každého záujemcu, či milovníka hodiniek! Prijmite od nás pozvanie na dlhú, ale zmysluplnú cestu. Poháňaní neuhasiteľným ohňom nadšenia k prístrojom na meranie  času – predovšetkým noseným na zápästí - otvárame blog, ktorý vás cielene, krok za krokom, prevedie neprehľadnou húštinou informácii do jedinečného vesmíru hodinárskeho sveta.

4 veci, ktoré by ste o hodinkách s chronometrom mali vedieť

05/27/18 Blog

V minulom článku sme sa vám pokúsili priblížiť fungovanie mechanického strojčeka, dnes tu máme ďalšiu zaujímavú tému. Mnohokrát sa stáva, že zákazníci si zamieňajú dva základné výrazy: chronograf a chronometer, pričom ide o dva absolútne rozdielne pojmy. Na to, aby ste v tom mali jasno, som pre vás pripravil tento článok. Takže aký je rozdiel medzi chronometrom a chronografom? Zjednodušene povedané, chronograf sú stopky a chronometer je certifikovaný prístroj na meranie času, skrátene COSC. Čo je ten COSC a čo všetko to obnáša, sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.  

Bravo Daniel!

05/30/18 Blog

Daniel Ricciardo pilot F1 a TAG Heuer ambasádor je víťazom GP Monaco 2018. Monte Carlo, 27. mája 2018: TAG Heuer dnes s veľkou radosťou oslavuje a gratuluje Danielovi Ricciardovi, pilotovi tímu Aston Martin Red Bull Racing, k jeho víťazstvu v Monaco Grand Prix.

Cara je späť

05/10/18 Blog

Divoká levica s nervami z ocele a srdcom zo zlata je hviezdou novej reklamnej kampane TAG Heuer. Cara Delevingne je späť v tíme ambasádorov TAG Heuer. Ako top modelka a múza svetových umelcov ovládla svet modelingu a kinematografie svojou divokou povahou a neviazaným humorom. Prakticky nepretržite fotí a filmuje v Los Angeles, Paríži, New Yorku alebo v Miláne

Rady odborníka: Ako si vybrať správne "entry level" hodinky? (1. časť)

07/17/18 Blog

Existuje pár kľúčových bodov, ktoré by ste mali pred nákupom hodiniek rozhodne zvážiť. Aspekty, ktoré pokiaľ pri výbere zohľadníte, nemôžete pochybiť. Avšak ak predsa len túžite po „kvalitných“ hodinkách od výrobcu „handier“, ďalej nečítajte, naozaj. Kvalitné mäso kupujem od mäsiara, strihať sa chodím ku kaderníkovi a hodinky si kupujem od hodinára. Chápete, kam tým mierim?

Rady odborníka: Ako si vybrať správne "entry level" hodinky? (2. časť)

08/22/18 Blog

Vitajte pri našom druhom pokračovaní seriálu „Ako si vybrať správne hodinky“. V minulom článku (Rady odborníka ako si vybrať správne "entry level" hodinky 1.časť)  ste sa určite dozvedeli zopár dôležitých bodov a teraz tu máme pokračovanie a ďalšie užitočné rady s tým spojené. Ktoré sú to sa dozviete nižšie.  

Pozor na investície. Ako si správne vybrať hodinky na celý život?

09/20/18 Blog

Máme tu ďalšie pokračovanie sprievodcu výberom náramkových hodín. Tentokrát si posvietime na drahšiu a tú najbežnejšiu kategóriu v rozhraní 1 000 až 5 000  eur.

Každý máme svoje preferencie, osobne by som napríklad neutratil tisíce za koňa, nezaplatil kaderníkovi viac ako 10 eur za strihanie a nikdy by som si nekúpil drahú čistú vodu z trilión rokov starého vrtu na Islande. Všetci máme právo voľby a každého zaujíma niečo iné. No pokiaľ ste hodinkám prepadli, vidíte v tom niečo viac a veríte, že raz ich darujete svojmu potomkovi, potom má zmysel venovať čas aj čítaniu tohto článku.

Viete ako si vybrať hodinky na ples?

02/07/19 Blog

Plesová sezóna je v plnom prúde, páni vytiahnu dokonalo padnúce smokingy, vysoko leštené topánky dámy zas nádherne okúzľujúce róby. Ples je udalosť pri ktorej sa môžeme cítiť výnimočne a dať na seba to najlepšie čo máme. V tomto období skoro so železnou presnosťou evidujem články bulvárnych magazínov ktoré rozoberajú kto mal čo oblečené ako v tom vyzeral a podobne.

Hodinky na celý život? Nové Omega Diver 300

02/21/19 Blog

V 57-om roku minulého storočia Omega predstavila modelové rady, ktoré mali reflektovať potreby jednotlivých profesií. Speedmaster s chronografom a tachymetrickou stupnicou, neskôr známe ako Moonwatch. Railmaster, odpoveď Bienskej spoločnosti na antimagnetické Rolex Milgauss (referencia 6451), určené pre pracovníkov v elektrárňach, či jadrovom výskume. No a nakoniec, Seamaster 300 pre potápačov. Úplne prvý Seamaster však uzrel svetlo sveta omnoho skôr, a to v roku 1948.

ZAMYSLENIE: Čo sa to so značkou Breitling stalo?

02/28/19 Blog

Čo sa to deje so značkou Breitling?

Kam sa podel tradičný duch spoločnosti rokmi rozoznávanej vďaka špecifickému dizajnu, hlboko zakorenenému povedomiu, modelom úplne iným aké ponúkala konkurencia? Prečo už viac nebude okrídlené „béčko“? Alebo o čo ide Kernovi, novému riaditeľovi, chce zničiť to ,čo budoval Leon, Gaston, Willi a neskôr rodina Schneiderovcov?

BASELWORLD 2019 Predstavenie noviniek TAG Heuer

03/31/19 Blog

Baselworld 2019 je za nami a konečne som si našiel trocha času, aby som mohol pre vás spísať prierez toho najlepšieho, čo som mal možnosť vidieť. Vzhľadom na to, že sa jednalo o môj už v poradí piaty Baselworld, odkedy pracujem s hodinkami, nemôžem sa vyhnúť porovnaniu. Nevnímam len hodinky, (až taký pacient nie som), ale aj okolie, prostredie a v podstate aj celkovú náladu, ktorá sa výstavou nesie. Práve táto nálada bola tento rok významne poznačená odchodom gigantu Swatch group, z nimi uvedeného dôvodu enormných nákladov, ktoré spoločnosť musí vynaložiť za pár dní na tomto výstavisku.

Láska na prvý pohľad IWC Portugieser EDITION "150 YEARS"

04/11/19 Blog

Mal by som sa pustiť do ďalšieho článku, venovanému bazilejským novinkám v podaní Breitlingu, no rozhodol som sa podeliť sa s Vami s niečím zaujímavejším. Túto špecialitku som objavil pri poslednej návšteve našej predajne.

Nové Omega Diver 300 James Bond sa hlásia do služby

09/25/19 Blog

Daniel Craig už horúčkovito pracuje na natáčaní svojho posledného No Time To Die. Podľa predbežných informácii sa dej bude odohrávať aj na Jamajke, mieste kde Ian Flaming napísal svoj prvý román Dr.No.

Mido Baroncelli Day & Night

12/13/19 Blog

Diskrétne, elegantné alebo provokatívne? Ženy majú mnoho tvárí a všetky sú krásne. Záleží na okamžitej nálade a je fascinujúce, ako ľahko a dokonale sa vedia premeniť.
 

Dva dôvody prečo vás nové Omega Seamaster Diver 300M Chronograph okúzlia

02/29/20 Blog

Omega po roku 2018 nastavila veľmi vysoké tempo, predstavila pomerne veľké množstvo zaujímavých limitiek, ktoré - ako to už býva zvykom - okolo Slovenska ani nešli. Napríklad 1969 ks je pre niektoré značky polovica ročnej produkcie, Omega takúto limitku vypredá za jedno popoludnie (Omega Speedmaster Moonwatch Apollo 11, 50 Anniversary). Dá sa povedať, že si pomaličky zvykám na tento štýl práce:

 

TAG Heuer Autavia

03/21/20 Blog

TAG Heuer po více než půl století představuje Autavii jako samostatnou řadu. Nové modely jsou robustní, spolehlivé a univerzální, stejně jako Autavia šedesátých let. Pokud jde o strojek, vsadil TAG Heuer na jistotu: osvědčený Calibre 5, tentokrát s COSC certifikátem.

TAG Heuer Connected

03/22/20 Blog

Na trh přichází třetí generace smartwatch z digitální dílny TAG Heuer. Zřetelně je na ní vidět veliký pokrok ve vývoji nositelných technologií, jímž svět za poslední roky prošel.

Hviezda hodinárskeho neba: IWC Schaffhausen

03/27/20 Blog

IWC, International Watch Company, patrí už dlhé roky medzi najjagavejšie hviezdy hodinárskeho neba. Jej príbeh sa začal písať v roku 1868 vo švajčiarskom meste Schaffhausen. 

Trikrát B: Baselword, Breitling a budúcnosť

04/30/20 Blog

V tieni súčasnej situácie, keď sa celý svet na chvíľu zastavil a mnohé je celkom inak, musíme sa zmieriť - pre mnohých možno s maličkosoťu - že každoročné predstavenie hodinárskych noviniek nemohlo byť uskutočnené klasickou cestou v Bazileji. A aby toho nebolo málo, táto najväčšia a zároveň najpopulárnejšia výstava utrpela ohromnú stratu.

Watch de Luxe a Garmin? Nepredstaviteľné skutočnosťou!

06/18/20 Blog

Kto nás pozná, vie, že sme prvotne zameraní na tradičné švajčiarske hodinárske značky s bohatou históriou, legendárnymi modelmi a nadčasovým dizajnom. Avšak vplyv technológií na náš dennodenný život je značný. Mnohí z nás by si svoj bežný deň bez "chytrých" zariadení nevedeli ani predstaviť.

Vymenil som Cartier za Garmin – recenzia

07/24/20 Blog

Ako iste viete, predávame značku Garmin. Aby som vedel, čo vlastne zákazníkom ponúkame, vyžiadal som si jeden model na testovanie. Predsa len: toto sú pre mňa neznáme a nové "vody".

Tipy na Vianočné darčeky do 500 €

12/07/20 Blog

Vitajte pri našom malom sprievodcovi „Tipov nielen na Vianočné darčeky“. Práve sa nachádzame v našej košickej predajni WOW v Optime, kde si moji kolegovia pre nás prichystali tipy na tie najkrajšie Vianočné darčeky. Prvé video sa bude venovať hodinkám v cenovej kategórii do 500 eur.

 

Tipy na Vianočné darčeky do 1 500 €

12/14/20 Blog

Vitajte pri našom druhom videu „Tipy nielen na vianočné darčeky“. Tento zoznam sme vytvorili ako inšpiráciu, pretože v ponuke máme takú bohatú škálu hodiniek, a pri výbere pomáha dozvedieť sa o nich viac. Aj modely, ktoré budeme predstavovať, majú častokrát možnosť výmeny remienka, rôzne farby ciferníka, prípadne variant s chronografom alebo bez. Poďme teda na to.

Vianočné dodacie termíny

Obchodné informácie

Ak stále eště hľadáte správny darček, sme Vám k dispozícii až do Vianoc.

Tipy na Vianočné darčeky do 3 000 €

12/19/20 Blog

Vítajte pri našom ďalšom videu tipy nie len na vianočné darčeky, práve teraz sa nachádzame v našej kamennej predajni WOW v Európe v Banskej Bystrici. V tomto videu uvidíte 5 tipov na pánske hodinky v cenovej relácii od 1500 do 3000 EUR plus jeden bonusový model.

Ako TAG Heuer vyrobil najlacnejší Tourbillon

03/22/21 Blog

Pôvodne malo ísť len o rýchly post na Instagram, ale zrazu som si uvedomil, že toho chcem napísať viac ako sa tam zmestí. V roku 2015 na Baselworld predstavil TAG Heuer koncept svojho vôbec prvého Tourbillonu, ktorý ohromil cenou 15.000 EUR.

TAG Heuer Wellness - motivace pro Vaše nové já

03/29/21 Blog

První chytré hodinky TAG Heuer Connected se na trhu objevily před více než pěti lety. Od té doby prošly několika inovacemi, které svědčí o tom, že TAG Heuer na jejich vývoji neustále pracuje. Ať už jde o hardware nebo software, prakticky každý rok se dočkáme nějaké novinky. Tou poslední pro letošní jaro je nová aplikace nazvaná Wellness.

OMEGA novinky 2021

04/06/21 Blog

Ďalší neštandardný rok s neštandardnou online prezentáciou modelov, ktorá je už za nami. Síce sme boli zvyknutí na niečo úplne iné, neostáva nám však iná možnosť, len to prijať a veriť, že bude lepšie. Poďme k samotným novinkám.

OMEGA Speedmaster Moonwatch

Obchodné informácie

Speedmaster Moonwatch pripomína skutočnú ikonu v hodinárskom svete. Pri najnovšej aktualizácii sa tento chronograf inšpiroval svojim vlastným historickým dizajnom. Presnosť a spoľahlivosť dosiahla nový level vďaka kalibru s Master Chronometrom.

Tokyo za dverami

04/20/21 Blog

OMEGA odpočítava zostávajúce dni do začiatku olympijských hier v Tokiu modelom hodiniek OMEGA Seamaster Diver 300M Tokyo 2020

Decentná oslava neoklasicizmu

04/23/21 Blog

MONTBLANC PATRON OF ART HOMAGE TO NAPOLÉON BONAPARTE: Montblanc rozširuje svoj rad patrónov umenia o ďalšieho velikána, Napoleona Bonaparta.

Klasika ve zlatě pro fajnšmekry

04/26/21 Blog


Pan Jack Heuer, pravnuk zakladatele firmy a její dlouholetý prezident, nedávno oslavil své 88. narozeniny. Na jeho počest připravil TAG Heuer limitovanou edici 188 chronografů Carrera. Jeden z nich si můžete prohlédnout i zakoupit na naší prodejně TAG Heuer Boutique Eurovea.
 

OMEGA Moonwatch: Porovnali sme staršiu aj novú verziu

04/28/21 Blog

Na nové hodinky OMEGA Speedmaster Moonwatch Professional bol vyvíjaný tlak odbornej verejnosti i fanúšikov, pretože museli naplniť moderné očakávania, zároveň zachovať svoje historické dedičstvo. Podarilo sa výrobcovi splniť tieto vzájomne odporujúce si požiadavky?

Nové Breitling Super Chronomat: Návrat kráľa ?

06/04/21 Blog

Rozmach modelového radu Chronomat môžu mať niektorí za zvláštne obdobie, hoci aj práve on stojí za veľkou popularizáciou Breitlingu medzi laikmi. Dnes tu máme nový SUPER CHRONOMAT, ktorý nachádza svoje miesto (opäť) aj medzi pravými priaznivcami švajčiarskej výroby.

Purizmus a elegancia sektorového ciferníka

06/16/21 Blog

Longines Heritage Classic: Originálna estetika a pocta inovatívnemu duchu 

Vybrali sme TOP 6 noviniek od Longines pre leto 2021

07/10/21 Blog

Na náš sklad dorazilo zopár noviniek od značky Longines, ktoré zaujmú svojou rozmanitosťou - každý by si mohol nájsť to svoje. Vybral som pre vás šesť mojich favoritov, ktoré ma oslovili najviac.
 

Prečo je značka Panerai tak výnimočná?

07/26/21 Blog

Hodinky Panerai, to je životný štýl - a nie je to len taká fráza. Podstatu hodiniek tvorí niečo, čo nemožno nadobudnúť iba marketingom či zrýchleným vývojom.

J.C.Biver: Svet patrí tým, čo sa nezľaknú

09/10/21 Blog

Názory na Jeana-Clauda Bivera sa líšia, každý ale uznáva, že ide o jednu z najvýraznejších osobností hodinárskeho priemyslu a poznať jeho kariéru je povinnou jazdou každého priaznivca hodiniek i marketingu. 

Prečo bude James Bond naveky spájaný s Omegou?

09/20/21 Blog

Nevšedný príbeh o tom, ako Biver ovplyvnil náš výber hodiniek a prečo sa dnes James Bond spája so značkou Omega

Longines Global Champions Tour

Obchodné informácie

X-bionic Sphere Šamorín
 

15.–17. október 2021

21.–23. október 2021

Dočkali sme sa: OMEGA NO TIME TO DIE

09/29/21 Blog

Žiadny čas na zomieranie, žiadny čas na zaháľanie a žiadny čas na prázdne reči. Poďme rovno do akcie. Ponorme sa do úžasného sveta Jamesa Bonda a preskúmajme čo nám filmová novinka prináša.

TAG Heuer probudil pána temnot

10/04/21 Blog

Legendární Monaco "Dark Lord" v novém provedení pro charitativní aukci Only Watch 2021.

Expres dodanie Bratislava

Obchodné informácie

Pokiaľ si objednáte expresnú dopravu, doručíme Vám hodinky do dvoch hodín na akúkoľvek adresu v Bratislave.

Aktuálne prevádzkové informácie

Obchodné informácie

Milí klienti, situácia sa zmenila, ale my ideme ďalej. Lockdown nás nezastaví a nakupovanie u nás je jednoduché. Pre osobný odber máme otvorené a objednávky prijímame aj po telefóne.

OTVÁRACIA DOBRA NA VŠETKÝCH PREDAJNIACH
pondelok - piatok: 11:00 - 14:00

Tešíme sa na Vás!

TAG Heuer Carrera 2014 verzus Carrera 2021

11/29/21 Blog

Po siedmich rokoch prichádza nová generácia modelu Carrera: čo sa vlastne zmenilo, keďže je novinka na prvý pohľad rovnaká ako predchodca?

Elita medzi hodinkami. Pilotky od Breitling, IWC, Zenith a Longines

12/02/21 Blog

Túžba lietať a pokoriť belasú oblohu sprevádzala ľudstvo od nepamäti. Odpútať sa od zeme, vzniesť sa do výšok a cestovať krajnou oblakov je dnes samozrejmosť, ktorá nás sprevádza dennodenne. Stačí vzhliadnuť k oblohe, určite tam uvidíte malú bodku, siluetu lietadla, ktorú riadi skúsený pilot so svojou posádkou a nevyhnutnými inštrumentmi, ktoré mu pomáhajú bezpečne prekonávať dlhé hodiny vo vzduchu. 

Pravé heritage hodinky

12/10/21 Blog

Pravé heritážky v sebe nosia kúzelnú moc. Letmým pohľadom vás dokážu preniesť späť v čase, keď ste ako dieťa vnímali doznievajúce vône starého sveta a pozorovali hodinky na ruke svojho starého otca. 

Oplatilo sa čakanie na Garmin fénix 7?

01/20/22 Blog

Vyzerá to tak, že dlhé čakanie sa oplatilo. Garmin fēnix 7 je tu a my prinášame sumár dôvodov, pre ktoré by ste mali zvažovať kúpu novej generácie fēnixov. 

2022 Omega Seamaster Planet Ocean Ultra Deep

03/09/22 Blog

Skúsenosti z extrémov na dne Tichého oceánu Omega zúžitkovala pri modeli Seamaster Planet Ocean Ultra Deep, ktorý o svojich vlastnostiach vypovedá už samotným robustným dizajnom.

Novinky z dielne Omega pre rok 2022

03/15/22 Blog

V nasledujúcom príspevku sa pozrieme na novinky značky Omega pre tento rok: AquaTerra 34 a 38 mm, Seamaster Diver 300M, Speedmaster ‘57, Speedmaster Moonwatch Moonshine, Constellation Aventurin a Constellation 28 mm.

TAG Heuer Aquaracer Professional 200, novinka roku 2022

03/29/22 Blog

Tak ako každý rok pred letom, aj tentokrát stojím pred otázkou, či si zaobstarať nejaké echt pracovné hodinky. Model, o ktorý sa nebudem musieť báť a môžem ho mať pri akejkoľvek aktivite a takpovediac pri akomkoľvek promile.

Nový Breitling Navitimer

04/08/22 Blog

Breitling Navitimer 2022 vzdáva hold svojmu pôvodcovi, ktorý tento rok oslavuje už 70. výročie vzniku. Osvojil si totiž prvky, ktoré ocenia aj pravoverní fanúšikovia značky.

Novinky TAG Heuer na Watches and Wonders 2022

04/22/22 Blog

Diamantová korunka, solárny strojček alebo puzdro s vodotesnosťou 1000m... to sú horúce novinky, ktoré na letošnom hodinárskom veletrhu Watches and Wonders predstavil TAG Heuer. Poďme sa pozrieť, ako sa vydarili.

Longines EEF series

Obchodné informácie

Tyršovo nábrežie, Bratislava
19.–22. máj 2022 

Limitovaná edícia TAG Heuer Carrera x Porsche

04/30/22 Blog

Porsche aj TAG Heuer sú firmy s bohatou históriou. Ich príbehy sa v rôznych detailoch podobajú, niekoľkokrát sa aj stretli, ale až vlani sa stali partnermi v spoločnom projekte.

Perpetual Calendar a hodinky, ktoré týmto dielom vynikajú

05/11/22 Blog

Vytvoriť mechanické hodinky s kalendárom je nadľudský výkon, dejiny tohto vynálezu pritom siahajú až 260 rokov dozadu. Vrcholom sú IWC Portugieser Perpetual Calendar.

Longines Silver Arrow – pre oči puristu

05/26/22 Blog

Nemôžem si pomôcť, ale heritážne kúsky od Longines ma začínajú baviť stále viac a viac. Naposledy mi udrela do očí novinka Silver Arrow - model, ktorého korene siahajú do 50. rokov minulého storočia.

Longines Ultra-Chron

06/09/22 Blog

Longines Ultra-chron nepatria k časomieram, ktoré vás na prvý pohľad ohúria. Nie sú totiž naleštené, vyzývavé, nepodriaďujú sa práve prevládajúcim trendom. Rozhodne ich však vo vitríne plnej hodín neprehliadnete. Sú iné, svojské, samy sebou.

Smart hodinky nebudú nikdy luxus

08/10/22 Blog

Majiteľ našej spoločnosti Watch de Luxe, pán Gabor Szerb, zodpovedá v rozhovore pre magazín Let's Talk Business aktuálne otázky luxusného hodinárstva.

Rekonštrukcia predajne

Obchodné informácie

Milí zákazníci, predajňa Watch de Luxe Aupark Bratislava je zatvorená z dôvodu rekonštrukcie.

WATCH DE LUXE Party

Obchodné informácie

The Heritage of Honor and Glory VII.

Peter Kožár: Dnes viem, že prvé Biatec mali mať trojnásobnú cenu

11/04/22 Blog

Slovenský americký sen alebo ako vytvoriť úspešný biznis postavený na kvalitnom základe nám povedal Peter Kožár, zakladateľ hodinárskej značky BIATEC.

V zákulisí Montblanc: Všetko tu má svoj skrytý význam

11/30/22 Blog

Je len veľmi málo spoločností, ktoré si cenia vlastnú históriu v takej miere, ako práve firma Montblanc. Nahliadli sme do zákulisia Montblanc Haus v Hamburgu.

Vianočné tipy: pánske hodinky do 1000 €

12/02/22 Blog

Ak potrebujete vianočnú inšpiráciu, sme tu pre Vás. Vybrali sme tri top modely z našej aktuálnej kolekcie, ktoré potešia rôzne tipy mužov.

Vianočné tipy: pánske hodinky do 2000 €

12/02/22 Blog

Ak potrebujete vianočnú inšpiráciu, sme tu pre Vás. Vybrali sme tri top modely z našej aktuálnej kolekcie, ktoré potešia rôzne tipy mužov.

Vianočné tipy: pánske hodinky do 5000 €

12/02/22 Blog

Ak potrebujete vianočnú inšpiráciu, sme tu pre Vás. Vybrali sme tri top modely z našej aktuálnej kolekcie, ktoré potešia rôzne tipy mužov.

Longines Zulu Time: Nečakané veľké prekvapenie

12/22/22 Blog

Tento rok so sebou priniesol mnoho zaujímavých noviniek z hodinárskeho sveta. Hodinárske značky pútali každý mesiac našu pozornosť krásnymi kúskami, lákali nás originálnymi novinkami a my nevedeli kam skôr pozrieť. A že sa bolo na čo pozerať!

Z kokpitu priamo na zápästie

02/02/23 Blog

Každý príbeh úspešnej značky začína silnou myšlienkou a odhodlaním premeniť ju na skutočnosť.

Omega Speedmaster s kremíkovým vláskom

01/27/23 Blog

Od hlbinných ponorov až k lunárnym odyseám, dedičstvo spoločnosti OMEGA je preplnené množstvom úspechov. Teraz sa pozrieme na ďalší síce menší no o to viac poteší bežného užívateľa.

Návrat do histórie leteckých hodiniek: Longines Pilot Majetek

02/22/23 Blog

S hodinkami Pilot Majetok sa vrátime k pôvodným dizajnom leteckých hodiniek a predstavíme ich širokej verejnosti. Nový model spojuje nádych historických dobrodružstiev statočných letcov s požiadavkami dnešných zákazníkov.

60 years of Carrera

Obchodné informácie

Vážení hostia, prijmite prosím naše pozvanie na oslavu 60. narodenín modelu TAG Heuer Carrera.

Breitling novinky 2023

04/21/23 Blog

Čo chystá Breitling pre tento rok? Nové modely, technológie a ďalšie vychytávky. Pozrite si v našom videu.

MONTBLANC MEISTERSTÜCK AROUND THE WORLD IN 80 DAYS

05/31/23 Blog

Kolekcia Meisterstück "Okolo sveta za 80 dní" je inšpirovaná slávnym dobrodružným románom Julesa Verna. Plniace pero Doué Classique so zlateným kovovým uzáverom a telom s gradientovým antracitovým lakom vychádza z druhej etapy cesty a to konkrétne cesty z Bombaja do Jokohamy. 

Podarila sa kolaborácia Carl Cox a Zenith?

10/03/23 Blog

Zenith predstavuje nový model hodín v spolupráci s anglickým hudobným producentom a DJ Carlom Coxom.

Ako si vybrať pero Montblanc

10/30/23 Blog

Plniace pero alebo zvýrazňovač? A aký je rozdiel medzi keramickým a guličkovým perom? Pozrite si krátke charakteristiky základných produktov Montblanc.

RADO: krása zrodená z žiaru a prachu

11/05/23 Blog

V dnešnej dobe krátkodobých potešení je takmer mystické siahnuť po predmete, ktorý je odolný a takmer nesmrteľný, po luxusnom kúsku večnosti zrodenom z obyčajného keramického prachu. Presne toto je podstata keramiky Rado.

Máte otázku? Volajte zadarmo

+421 915 849 940
Pondelok až piatok od 9.00 do 17.00

Prečo u nás nakupovať?

5 partnerských predajní 90% tovaru na sklade Vernostné zľavy Autorizovaný predajca